Leila Luik sai Istanbulis maanteejooksul 9. koha

TLMPM03:KERGEJÕUSTIK:TALLINN, EESTI, 17FEB13.
Kergejõustik. Nr. 54 Leila Luik, nr. 109 Evelin Talts.
lt/Foto LIIS TREIMANN/POSTIMEES
TLMPM03:KERGEJÕUSTIK:TALLINN, EESTI, 17FEB13. Kergejõustik. Nr. 54 Leila Luik, nr. 109 Evelin Talts. lt/Foto LIIS TREIMANN/POSTIMEES Foto: LIIS TREIMANN/PM/SCANPIX BALTICS

Leila Luik võistles Istanbulis sealse maratoni raames korraldatud 15 kilomeetri pikkusel maanteejooksul, kus sai 9. koha ajaga 53.22, vahendab Jooksuportaal.

Esimesed 5 kilomeetrit läbis ta 17.45ga ja 10 kilomeetrit 35.29ga. «Tegemist on pärast treeninglaagrit joostud tulemusega, millega olen väga rahul. Rada ei olnud kerge, paljude tõusudega ning ilm oli üsna tuuline,» ütles Leila Luik Jooksuportaalile.

Jooksu võitis etioopialanna Yenenesh Tilahun Dinkesa ajaga 49.52. Ka järgmised kolm kohta läksid Keeniasse. Teisena lõpetas Selomie Kassa 49.57-ga ja kolmandana Letebrhan Gebreslasea 49.59-ga. Kokku jõudis finišisse 3665 jooksjat.