Eesti Jalgpalli Liidu uue jalgpallihalli avamängus kohtusid 9-kordne Eesti meister Tallinna FC Flora ning 11-kordne Rootsi meister Stockholmi AIK. Rootlased võitsid 4:3.

Eesti esimese täismõõtmelise jalgpallihalli avavärava lõi juba 4. minutil Rauno Alliku, viies FC Flora 1:0 juhtima. 14. minutil seadis aga Edward Owusu jalule viigi. 34. minutil läksid külalised 2:1 ette. Viiv enne vaheajavilet läks AIK 3:1 juhtima.

Teisel poolajal lõi Flora küll kaks väravat tagasi, aga AIK saavutas siiski 4:3 võidu. Premium liigas oli FC Flora sel hooajal neljanda koha omanik, AIK saavutas Rootsi kõrgliigas teise koha.