Manchester City kõmmutas Tottenhamile kuus vastuseta väravat

Tottenhamile kaks väravat löönud Jesus Navas.
Tottenhamile kaks väravat löönud Jesus Navas. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas alistas Manchester City tänases kohtumises Tottenham Hotspuri klubi koguni 6:0.

City sai juhtima kohe avaminutil, kui täpne oli Jesus Navas. 34. minutil sai Tottenhami mängumees Sandro hakkama omaväravaga, seitse minutit hiljem tõi skoori 3:0 tabloole Sergio Agüero. Teise poolaja alguses oli Agüero taas täpne, 55. minutil sai jala valgeks ka Negredo ning mängu skoori avanud Navas lõi 92. minutil City kuuenda tabamuse.

City on tänase mängu järel 22 punktiga neljandal kohal, Tottenham 20 punktiga üheksas. Liigat juhib Arsenal, kellel on koos 28 punkti.