Clippersi superstaar sai võidumängus vigastada

Chris Paul (vasakul) ja Raymond Felton.
Chris Paul (vasakul) ja Raymond Felton. Foto: SCANPIX

Los Angeles Clippersi korvpallimeeskond sai eilses NBA mängus küll kirja võidu New York Knicksi üle, ent negatiivsesse saldosse tuli kanda meeskonna superstaari Chris Pauli vigastus.

Paul jõudis eile väljakul käia 26 minutit ning panustada selle ajaga 15 punkti ja seitsme korvisööduga, kuid pidi kolmanda veerandaja lõpus lahkuma riietusruumi. Esialgse info kohaselt tegi Paulile muret parem jalg, ent täpsemat infot pole avalikustatud.

Clippers alistas seitsmenda järjestikuse kaotuse saanud New York Knicksi seisuga 93:80. Clippersile oli see viie kaotuse kõrvale 11 võit, Knicksil on seni ette näidata vaid kolm võitu ja 11 kaotust.