Legia masendav seeria jätkus Lazio vastu, Ojamaa sekkus vahetusest

Varssavi Legia fännid.
Varssavi Legia fännid. Foto: SCANPIX

Eesti jalgpallikoondislase Henrik Ojamaa koduklubi Varssavi Legia sai Euroopa liigas juba viienda järjestikuse kaotuse, kui kodus jäädi 0:2 alla Roma Laziole. Vahetusmeeste pingilt alustanud Ojamaa tegi kaasa terve teise poolaja.

Lazio läks mängu juhtima 21. minutil, kui täpne oli Brayan Perea. Lõppskoori vormistas 57. minutil Felipe Anderson. Lazio kindlustas selle võiduga ka edasipääsu, sest J-alagrupis on nad viie mängu järel kogunud juba 12 punkti.

Legia on aga endiselt kogu turniiri ainus võistkond, kes pole suutnud koguda ühtegi punkti. Täna sai selgeks, et oma alagrupis jäädakse viimaseks. Seniste kohtumiste jooksul pole Varssavi klubi suutnud lüüa ka mitte ühtegi väravat.

Viimases voorus sõidavad Ojamaa ja Legia külla Apollonile, kes on seni kogunud neli punkti.

Legia - Lazio

Ojamaa täna Legia algkoosseisu ei kuulu, istudes esialgu pingil

Mäng on alanud!

0:1

24. min: Lazio asub juhtima!

Kolumbia ründaja Brayan Perea saadab palli väravasse

Lazio domineerib, olles poole tunniga teinud 8 pealelööki Legia 2 vastu

Avapoolaeg läbi!

Teine poolaeg on alanud!

Legia teeb poolajal vahetuse ja Ojamaa tuleb mängu!

Välja võetakse ründaja Helio Pinto

50. min: Hernanesel on hea võimalus Lazio 2:0 ette viia, ent Kuciak tõrjub

0:2

57. min: Lazio kasvatab eduseisu kaheväravaliseks!

Legia kaitsjate vea kasutab ära Felipe Anderson

67. minutil pääseb Ojamaa väravavahist mööda, kuid lööb terava nurga alt väravast mööda. Lazio väravavaht vajab pärast intsidenti tohderdamist

Paremal äärel alustanud Ojamaa on liikunud Legia vasakule äärele

Kohtunik lisas normaalajale kolm lisaminutit

Kohtumine on lõppenud!

Legial on J-alagrupis endiselt punktiarve avamata. Seni peetud neljast mängust on kõik kaotatud ning nii ollakse alagrupis viimasel kohal. Külla sõitev Lazio klubi on kogunud kaheksa punkti ja asub teisel kohal. J-alagruppi juhib Türgi klubi Trabzonspor.