Pärnu sai Tallinna Kalevi üle väärtusliku võidu

Pärnu KK (punases)
Pärnu KK (punases) Foto: Ants Liigus / Pärnu Postimees

Eesti korvpalli meistriliigas alistas tabeli keskmike omavahelises heitluses Pärnu 63: 58 Tallinna Kalevi.

Kodumeeskonna Pärnu resultatiivseim olid täna 15 punkti toonud Nemanja Miljkovic. Heiko Rannula ja Elgar Tamsalu toetasid omasid 12 puntiga. Külaliste parimana viskas Renato Lindmets 17 punkti.

Pärnule oli see seitsme kaotuse kõrval neljandaks võiduks. Kalevil on kirjas viis võitu ja seitse kaotust.

Mängu käik:

-

Pärnu algviisik: Raap, Vahter, Grubovic, Miljkovic, Rannula
Kalevi algviisik: Roos, Pilk, Tamm, Lindmets, Hart

-

Kohtumine on alanud. Kodumeeskond Pärnu alustab teravalt ja läheb kiirelt 9:2 juhtima

-

Pärnu resultatiivseimana on Nemanja Miljkovic toonud 10 punkti. Elgar Tamsalu ja Janis Vahter on kumbi lisanud kuus punkti.

-

Kalevi parimana on Renato Lindmets ja Reimo Tamm toonud kaheksa punkti.

-

Viimasel veerandil väga palju skoori ei tehta. Viis minutit lõpuni ja Pärnu eduseis on 56:46

-

Poolteist minutit lõpuni Kalevi edunumbrid 61:54

-

Kohtumine on lõppenud! Pärnu võtab kodusaalis Tallinna Kalevi üle väärtusliku 63:58 võidu

Hetkel asub Kalev turniiritabelis viie võidu ja kuue kaotusega viiendal koha, Pärnu on kohe nende järel kuues, kirjas on kolm võitu ja seitse kaotust.

Oktoobris toimunud omavahelises mõõduvõtus olid Kalevi võidunumbrid 64:55.