Rooney päästis ManU ja kerkis väravaküttide edetabelis viiendaks

Wayne Rooney.
Wayne Rooney. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas päästis oma meeskonna kaotusest Wayne Rooney, kes lõi Manchester Unitedi 2:2 viigimängus Tottenhami vastu mõlemad ManU väravad. Lisaks kerkis Rooney Inglise liiga väravaküttide edetabelis viiendale kohale.

ManU kohtus võõrsil Tottenham Hotspuriga ning võõrustajad läksid mängu 18. minutil Kyle Walkeri tabamusest juhtima. Rooney viigistas seisu 32. minutil, ent 54. mänguminutiks oli Tottenham Sandro väravast taas juhtima pääsenud. Rooney tõi teiselgi korral kastanid tulest ja lõi 57. minutil ManU viigivärava.

Nende tabamustega kerkis Rooney Inglise liiga kõigi aegade väravalööjate tabelis viiendaks. ManU ründaja saldos on seni 164 tabamust, edetabelit juhib Alan Shearer, kelle kontos on 260 tabamust.

ManU on liigas hoidmas hetkel kaheksandat kohta, Tottenham on üheksandal kohal. Liigat juhib Arsenal.