Poola liigas on eestlaste koduklubide kaksikjuhtimine

Sergei Mošnikov Eesti koondise särgis
Sergei Mošnikov Eesti koondise särgis Foto: Liis Treimann

Poola jalgpalli kõrgliigas võitis Sergei Mošnikovi koduklubi Zabrze Gornik eile 3:2 Lodzi Widzewi meeskonda ja kerkis samadele punktidele Henrik Ojamaa tööandja Varssavi Legiaga.

Gornik jäi eilses kohtumises küll 21. minutil kaotusseisu, kuid Prejuce Nakoulma ja Mateusz Zachara väravatest mindi 56. minutiks 2:1 juhtima. 68. minutil Lodz taas viigistas, kuid viimane sõna jäi Gorniku mängumehele Wojciech Luczakile, kes lõppskoori vormistas.

Mošnikov sekkus mängu vahetusest 72. minutil.

Liigatabelis on nii Varssavi Legia kui Zabrze Gornik kogunud 37 punkti, kuid Ojamaa tööandjal on üks mäng vähem peetud. Kolmandal kohal on 34 punkti kogunud Sergei Pareiko endine koduklubi Krakovi Wisla.