Henrik Ojamaa.
Henrik Ojamaa. Foto: Varssavi Legia Facebooki leht

Viimasel ajal Poola meedias kriitikat teeninud Henrik Ojamaa pidas eile oma koduklubi Varssavi Legia ridades liigamängu Chorzowi Ruchiga ning sai üle pika aja kirja värava.

Ojamaa sekkus mängu teisel poolajal ja tõi 63. minutil tabloole mängu lõppseisuks jäänud skoori 2:0. Kohtumise avavärava lõi 34. minutil Inaki Astiz. Eilne värav oli Ojamaale Poola liigas teine tabamus. Legia on hetkel hoidmas liigas esikohta.

Möödunud nädalal peetud Euroopa liiga mängu järel teenis Ojamaa kriitikat nii meeskonnakaaslastelt kui ka klubi peatreenerilt. Legia pole suutnud eurosarjas seni veel võiduarvet avada.

Ojamaa eilne tabamus on videos nähtav alates 2.08. Vaata videot siit.