Moskva CSKA kaotas kodus napilt Türgi meeskonnale

Moskva CSKA ja Fenerbahce Ülkeri vaheline mäng.
Moskva CSKA ja Fenerbahce Ülkeri vaheline mäng. Foto: SCANPIX

Korvpalli Euroliigas on täna kavas viis kohtumist, milles esimesena lõppenud mängus jäi Moskva CSKA 74:78 alla Türgi klubile Fenerbahce Ülker.

Venemaa meeskond kaotas avaveerandi kahe punktiga 17:19 ning avapoolaja järel oldi taga 35:41. Enne viimast veerandaega oli CSKA omakorda veel 59:56 juhtimas, ent kuna viimasel veerandajal lasti vastastel visata 22 silma enda 15 vastu, siis tuli kokkuvõttes tunnistada Fenerbahce meeskonna 78:74 paremust.

Võitjate parimana viskas Euroopa aasta parimaks mängijaks kandideeriv Bojan Bogdanovic 23 punkti, CSKA parimaks oli 17 silmaga Kyle Hines.