Tallinna Kalev kaotas Balti liigas Rootsi klubile

Korvpall.
Korvpall. Foto: SCANPIX

Tallinna Kalevi korvpallimeeskond pidas täna kohtumise Balti liigas ning pidi tunnistama 62:77 Norrköpingi Dolphinsite paremust.

Kalev kaotas esimese veerandaja 18:22, ent poolajaks olid Eesti klubi poolt vaadatuna tablool numbrid 44:40. Kolmandal veerandajal sattus Kalev aga raskustesse skooritegemisega ning kui ise visati vaid üheksa punkti, suutsid vastased kirja saada 21 silma. Ka neljandal veerandajal oli Kalev hädas ning jällegi visati kümne minutiga vaid üheksa punkti Rootsi klubi 16 vastu, seega tuligi kokkuvõttes vastu võtta kindel 62:77 kaotus.

Kalevi parimana viskas Kaido Saks 23 punkti, Norrköpingi meeskonna resultatiivseim oli 21 silmaga Joakim Kjellbom.

Tallinna Kalevil on hetkel Balti liigas kirjas kuuest mängust kaks võitu ja neli kaotust, sellega hoitakse A-alagrupis kolmandat kohta.