Liivaku väravasööt aitas noorte Meistrite liigas Napoli järgmisesse ringi

Mariel Gregor
Noortekoondistes on Liivak olnud ikka eestlaste üks põhitegijaid.
Noortekoondistes on Liivak olnud ikka eestlaste üks põhitegijaid. Foto: Mihkel Maripuu

Napoli jalgpalliklubi noored alistasid noorte Meistrite liigas Arsenali eakaaslased, kusjuures 2:1 võiduväravale andis söödu Frank Liivak, vahendab Soccernet.ee.

Napoli vajas edasipääsuks viimases alagrupi kohtumises Arsenali üle võitu ja seda, et Marseille alistaks Dortmundi. 34. minutil itaallased ka juhtima asusid, kuid külalised Inglismaalt viigistasid 61. minutil seisu. Viik ei püsinud aga tablool kaua, sest Eesti noortekoondislase söödu järel asus Napoli jällegi Gennaro Tutino väravast juhtima. 2:1 seisul ka kohtumine lõppes.

Liivak mängis terve mängu ja teenis lisaajal ka kollase kaardi.

Kuna Marseille alistas kindlalt 4:1 Dortmundi, siis vajaski Itaalia klubi edasipääsuks võitu.