Henri Anier.
Henri Anier. Foto: Golden Star Management

Eesti jalgpallikoondise ründaja Henri Anieri koduklubi Motherwell alistas Šotimaa kõrgliigas võõrsil 2:1 Ross County ning ühe värava sünnis oli oma osa ka eestlasel.

27. minutil ei suutnud vastaste väravavaht Michael Fraser püüda Anieri pealelööki ning tõrjus selle otse John Suttonile, kes viis Motherwelli kohtumist 2:0 juhtima. Avavärava oli Sutton löönud tosin minutit varem.

Ehkki Ross County suutis teisel poolajal ühe värava tagasi lüüa, võttis Motherwell ikkagi 2:1 võidu ja on tabelis 28 punktiga viiendal kohal. Kolmas koht on samas vaid ühe ja teine koht nelja punkti kaugusel. Liigat juhib kindlalt 39 punktiga Glasgow Celtic. Anier viibis viimases kohtumises väljakul 76 minutit ja vahetati siis puhkama.