Ojamaa vaigistas kriitikud kolme väravasööduga, Legiale suur võit

Henrik Ojamaa.
Henrik Ojamaa. Foto: Varssavi Legia Facebooki leht

Eesti jalgpallikoondise ründaja Henrik Ojamaa andis vastulöögi kriitikutele, kes on teda süüdistanud väheses soovis kaasmängijatele sööta - koduklubi Varssavi Legia tänases 4:1 võidumängus Krakowi Cracovia üle tegi eestlane eeltöö koguni kolmele tabamusele.

Cracovia asus küll juba 6. minutil Saidi Ntibazonkiza väravast võõrsil juhtima, kuid edasine mäng kuulus Legiale. Viis minutit hiljem saatis Michal Kucharzczyk Ojamaa söödust palli väravasse ning 38. minutil viis Helio Pinto juba Legia ette. Teisel poolajal töötas kahel korral taas hiilgavalt tandem Ojamaa-Kucharzczyk ning lõppseisuks kujunes 4:1.

Vahetult pärast neljandat tabamust, 87. minutil, vahetati Ojamaa pingile puhkama. Poola liigas algab nüüd talvepaus, kuhu Legia läheb tabelijuhina. Viie punkti kaugusele jääb lähim jälitaja, Sergei Mošnikovi koduklubi Zabrze Gornik.

Legia ja Cracovia mängu kokkuvõtet näeb SIIT!