Eesti rannajalgpallikoondis alistas Saksamaa

Rannajalgpall
Rannajalgpall Foto: Ants Liigus

Eesti rannajalgpallikoondis alistas Saksamaal Könis toimunud kohtumises 3:2 Saksamaa.

Kaks esimest kolmandikku lõppesid 1:1 viigiga, kuid kohe kolmanda perioodi alguses viis Indrek Siska oma teise väravaga Eesti lõplikult ette, sest sakslaste viigiüritused luhtusid, kirjutab Eesti Jalgpalli Liidu kodulehekülg.

Eesti omas initsiatiivi kogu kohtumise vältel, kuid esimesel kahel perioodil suutsid sakslasd kiiresti seisu viigistada. Lisaks Indrek Siska kahele väravale tegi Eesti eest skoori ka Andreas Aniko.

Euroopa jooksvas edetabelis asus Saksamaa 12. ja Eesti 18. kohal. Järgmine mäng on Eesti koondisel 30. mail Norraga Nõmme Spordikeskuse rannajalgpalliväljakul. Norralaste päralt on edetabelis 10. koht.