Anier ja Motherwell alustasid aastat suure võiduga

Henri Anier.
Henri Anier. Foto: Golden Star Management

Eesti jalgpallikoondislase Henri Anieri koduklubi Motherwell alustas uut aastat 4:0 võiduga St. Johnstone'i üle.

Motherwell läks mängu juhtima 22. minutil, teise poolaja alguses tehti skooriks 2:0, kolmas tabamus sündis 73. minutil ning mängu lõppfaasis löödi 87. minutil ka neljas tabamus. Väravate autoriteks olid John Sutton, Iain Vigurs, Lionel Ainsworth ja James McFadden.

Anier kuulus Motherwelli algkoosseisu ja vahetati pingile 76. minutil.

Liigatabelis on Motherwell endiselt teisel kohal, neil on kogutud 40 punkti. Liidriks on 51 punktiga Celtic, kolmandat kohta hoidval Aberdeenil on 38 silma.