Tulisest Londoni vastasseisust väljus võitjana Arsenal

Arsenali kaitsja Per Mertesacker
Arsenali kaitsja Per Mertesacker Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpalli karikavõistluste kolmandas ringis alistas Arsenal Londoni klubide vastasseisus kindlalt 2:0 Tottenhami.

Arsenal läks linnarivaali vastu juhtima 31. minutil, kui täpne oli Santi Cazorla. Teiseil poolajal vormistas lõppseisu Tomas Rosicky.

Cardiff City uus peatreener Ole Gunnar Solskjaer alustas karjääri uut etappi ilusa võiduga Newcastle Unitedi üle. Kaotusseisu jäänud Cardiff võitis kohtumise võõral väljakul 2:1.

Aston Villa jäi samal ajal üllatuslikult 1:2 alla tugevuselt kolmandas liigas pallivale Sheffield Unitedile. Manchester City viigistas 1:1 esiliiga meeskonna Blackburniga. Everton purstas 4:0 QPRi, Fulham ja Norwich leppisid 1:1 viigiga. Southampton alistas põnevuslahingus 4:3 Burnley.