Manchester City muutis poolfinaali kordusmängu mõttetuks

Alvaro Negredo (vasakul) kübaratrikk viis Manchester City suure võiduni.
Alvaro Negredo (vasakul) kübaratrikk viis Manchester City suure võiduni. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpalli liigakarika poolfinaali avamängus korraldas jõudemonstratsiooni Manchester City meeskond, alistades koduväljakul West Ham Unitedi koguni 6:0 ja muutes kordusmängu sellega sisuliselt mõttetuks.

Kohtumise skoori avas 12. minutil Alvaro Negredo ning 27. minutil tegi sama mees seisuks 2:0. Poolajapausile mindi juba City kolmeväravalises eduseisus, sest 40. minutil oli täpne Yaya Toure.

Teist poolaega oli mängitud neli minutit, kui Negredo vormistas oma kübaratriki ning andis siis ohjad üle Edin Dežekole, kes lõi 61. minutil 5:0. Mängu viimasel minutil sai Džeko kirja ka oma teise tabamuse ning poolfinaali kordusmäng 21. jaanuaril on seega puhas formaalsus.

Teises poolfinaalis on vastamisi Mancester United ja Sunderland. Avamängu võitis eile kodustaadionil 2:1 Sunderland.