Rock sai kodusaalis suure võidu kasahhide üle

Tartu Ülikool/Rocki mängumehed.
Tartu Ülikool/Rocki mängumehed. Foto: Kristjan Teedema

Tartu Ülikool/Rocki korvpallimeeskond võitis kodusaalis Kasahstani meeskonda Aktau Caspiy tulemusega 88:62. Tartlaste jaoks oli see Balti liigas nelja kaotuse kõrval kuuendaks võiduks. C-alagrupis hoitakse hetkel kolmandat kohta.

Rocki parim oli kõik 10 teele lastud viset tabanud Vincent Simpson 25 punkti ja kolme korvisööduga. Janar Taltsi arvele jäi 16 punkti, seitse lauapalli ja neli korvisöötu. Augustas Peciukevicius panustas võitu 11 punkti ja kolm korvisöötu.

Caspiy resultatiivseim oli Kris Richard 13 punktiga. Vadim Chsherbal lisas 11 punkti.

Mängu käik:

Mäng on lõppenud! Rock võttis kodusaalis Caspiy üle suure 88:62 võidu. Balti liiga kodulehekülg näitab hetkel vaid kohtumise esimese poolaja statistikat. Toome mängu statistika teieni nii kiiresti kui võimalik.

Viimasel veerandil on rohkem punkte visanud kasahhid. Rocki eduseis siiski ülikindel, 86:62

Tartu jaoks on tegu teise suure koduväljavõiduga järjest. 7. jaanuaril purustati kodusaalis Riia Barons 102:66. Täna juhitakse Caspiy vastu juba 82:54

Rock teeb kodupubliku silme all vägevat mängu, eduseis juba 76:42

Rock jätkab võimsalt. Käib neljas veerand ning tartlaste edu on 67:38

Käib kolmas veerand ning Rocki edunumbrid on 60:38

Poolaeg! Rocki eduseis on 46:24. Simpsoni arvel on 15 punkti

Tartu jätkab võimsalt. Vahe on juba 16 punkti, 36:20. Simpson on paugutanud 12 punkti

Rock suurendab vahet. Poole teise veerandi peal juhivad tartlased kümnega, 30:20

Teist veerandit on mängitud üle kahe minuti, Rock endiselt peal, 22:18

Esimene veerand lõpeb Rocki eduseisul 16:13. Rocki poolelt on teinud skoori Dilys (5 punkti) Kurbas (3), Peciukevicius (2), Doronin (2), Eichfuss (2) ja Talts (2)

Esimese veerandi lõpuni jääb kaks minutit. Rock juhtimas 16:11. Dilyse arvel 5 punkti.

Üle poole esimesest veerandis läbi ning Rocki eduseis on 12:9

Kui mängitud on kolm minutit on Rock läinud mängu 7:5 juhtima