Suarez vedas suureskoorilises mängus Liverpooli võiduni

Luis Suarez (paremal) lõi Stoke city vastu kaks väravat, Daniel Sturridge sahistas väravavõrku ühe korra. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpallimeistrivõistlustel teenis võidulisa Liverpool, kes alistas võõral väljakul 5:3 Stoke City.

Liverpool asus kohtumist juba 5. minutil juhtima, kui omavärava sai kirja Ryan Shawcross. 32. minutil jõudis järjekordse tabamuseni tänavu suurepärases hoos olev Luis Suarez. Seejärel saabus endiste Liverpooli mängijate tähetund – esmalt vähendas Peter Crouch (39. minutil) Stoke’i kaotusseisus ja seejärel tõi Charlie Adami tabamus tabloole viigi (45. minutil).

51. minutil asus Liverpool aga Steven Gerrardi tabamusest juhtima ja 71. minutil lõi Suarez oma teise värava selles kohtumises (Inglise kõrgliigas on tal tänavu kirjas juba 22 tabamust 16st kohtumisest). 85. minutil suutis Jonathan Walters veel Stoke’i kaotusseisu vähendada, kuid 87. minutil vormistas vahetusest sekkunud Daniel Sturridge kohtumise lõppseisu.