Maailma parimaks valitud Ronaldo jõudis taas väravani

Cristiano Ronaldo tähistamas Osasuna vastu löödud väravat.
Cristiano Ronaldo tähistamas Osasuna vastu löödud väravat. Foto: SCANPIX

Esmaspäeval 2013. aasta maailma parimaks jalgpalluriks valitud Madridi Reali ja Portugali koondise tähtmängija Cristiano Ronaldo aitas eile õhtul koduklubi järjekordse võiduni, kui Copa del Rey kaheksandikfinaali korduskohtumises alistati võõrsil 2:0 Osasuna. Real oli kahe mängu kokkuvõttes parem 4:0 ja pääses veerandfinaali.

Kahes eelmises kohtumises tabamuseni mitte jõudnud Ronaldo naasis eile taas väravalainele, kui ta sahistas võrku kohtumise 21. minutil.  Kohtumise lõppskoori vormistas matši 55. minutil argentiinlane Angel di Maria.

Real lõpetas eilse kohtumise vähemuses, kuna 84. minutil sai teise kollase kaardi Fabio Coentrao.

Täna õhtul tuleb karikasarjas väljakule FC Barcelona, kes peab karikasarjas kaheksandikfinaali korduskohtumise Getafe vastu, avamängu võitis Barcelona koduväljakul 4:0. Madridi Atletico on endale juba pääsu veerandfinaali taganud.