Anier ja Motherwell kaotasid liiga liidrile

Henri Anier.
Henri Anier. Foto: SCANPIX

Eesti jalgpallikoondislase Henri Anieri koduklubi Motherwell pidi koduses Šotimaa kõrgliigas vastu võtma kaotuse, kui 0:3 jäädi alla liiga liidrile Glasgow Celticule.

Võõrustajad said kohtumist juhtima juba 5. minutil, kui täpne oli Kris Commons. 39. minutil lõi Commons teisegi värava ning 68. minutil sai Motherwelli poolt omavärava kirja Stephen McManus. Aneir alustas kohtumist pingilt, ent vahetati sisse 76. minutil.

Liigatabelis on Celticul kirjas 54 punkti, teisel kohal oleval Aberdeenil on 44 silma, Motherwellil kolmandana 43 punkti.