Serviti alistas Balti liigas SKA Minski

Käsipall.
Käsipall. Foto: Liis Treimann

Mesikäpa Hallis toimus täna 2014 Balti käsipalliliiga mäng, kus omavahel kohtusid Põlva Serviti ja SKA Minsk. Mängu võitis Põlva Serviti tulemusega 39:22, poolaeg 20:10.

Serviti resultatiivseimana viskas Tõnu Juks seitse väravat, Pavel Turajev lisas kuus tabamust.

Tänases teises mängus kohtusid omavahel Riias Celtnieks/LSPA ja Meshkov Brest. Mängu võitis Brest tulemusega 34:32, poolaeg 14:13. Neljapäeval kohtusid omavahel Klaipeda Dragunas ja Riihimäen Cocks, mäng lõppes Riihimäe võiduga 28:26, poolaeg jäi viiki 13:13.

Homme kell 16:30 mängib Celtnieks/Riia  SKA Minskiga ja kell 17:00 Põlva Serviti Meshkov Brestiga.