Järjekordse võidu saanud Tottenham tõusis Liverpooli kõrvale

Emmanuel Adebayor (paremal) lõi Swansea City vastu kaks väravat.
Emmanuel Adebayor (paremal) lõi Swansea City vastu kaks väravat. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpallimeistrivõistlustel on viimasel ajal olnud heas hoos Tottenham, kes täna alistas võõrsil 3:1 Swansea City.

Tottenham asus kohtumist 35. minutil juhtima, kui värava lõi Emmanuel Adebayor. 53. minutil suurendas külaliste eduseisu Chico omavärav, 71. minutil lõi Adebayor oma teise värava. Kohtumise lõppseisu vormistas 78. minutil Wilfried Bony.

Tottenham on nüüd 43 punktiga tabelis viiendal kohal, 43 silma on kogunud ka koha võrra kõrgemal paiknev Liverpool. Liverpoolile annab praegu kõrgema koha parem väravate vahe. Tabelis on esikohal Londoni Arsenal 51 silmaga.