Fotod: Li Na võitis karjääri teise suure slämmi tiitli

Austraalia lahtistel tennisemeistrivõistlustel võidutses tänavu neljanda asetusega hiinlanna Li Na, kes alistas finaali 7:6 (3), 6:0 slovakitari Dominika Cibulkova.

Kui esimene sett kestis koguni 70 minutit ja sai oma lõpplahenduse alles kiires lõppmängus, siis teises setis oli hiinlanna vastasest kindlalt üle ja vormistas 27 minutiga teise seti ja kohtumise võidu.

31-aastane Li Na mängis Austraalia lahtiste finaalis juba kolmandat korda (varasemalt 2011. ja 2013. aastal) ning tänavu õnnestus tal lõpuks teenida ka esikoht. Hiinlanna jaoks oli see teine suure slämmi tiitel, esimese võitis ta 2011. aastal Prantsusmaa lahtistel.

24-aastase Cibulkova jaoks oli see alles esimene kord mängida suure slämmi turniiri finaalis. Varasemalt oli ta 2009. aastal jõudnud Prantsusmaa lahtistel poolfinaali.