Mario Balotelli.
Mario Balotelli. Foto: SCANPIX

AC Milani jalgpalliklubi oli taas koduses Itaalia liigas raskustes, ent pärast mõõnaperioodi võeti hiliste väravate abil siiski väärt võit Cagliari üle.

Cagliari sai liigamängu juhtima 28. minutil, kui täpne oli Marco Sau. Hiljuti peatreenerit vahetanud Milan oli kuni kohtumise viimaste minutiteni raskustes, aga 87. minutil oli karistuslöögist täpne meeskonna staar Mario Balotelli. 1:1 viigiseis sai tablool olla aga üsna lühikest aega, sest 89. minutil sahistas Cagliari väravavõrku Giampaolo Pazzini ning nii teenis Milan 2:1 võidu.

Liigatabelis kerkis Milan selle võiduga kaks kohta ja on hetkel üheksandal real. Cagliari meeskond on 14. kohal, liigat juhib Juventus.