Rakvere Tarvas sai Balti liigas ülisuure kaotuse

Rakvere Tarva korvpallimeeskond.
Rakvere Tarva korvpallimeeskond. Foto: Mihkel Maripuu

Rakvere Tarva korvpallimeeskond teenis täna peetud Balti liiga mängus suure kaotuse, kui 74:112 kaotati Pyrinto meeskonnale.

Tarvas suutis avapoolajal mängus püsida ning poolajaks oldi taga 42:56. Teisel poolajal Eesti klubi mehed aga enam vastupanu osutada ei suutnud ja nii võtsid võõrustajad suureskoorilise võidu.

Tarva parimana viskas Maris Laksa 21 punkti, Rait Keerles lisas 20 silma. Võitjate parimana said Antero Lehto ning Benjamin Raymond kirja 21 punkti.

Tarvas on kümnest mängust kirja saanud kolm võitu ja seitse kaotust, Pyrinto meeskond on kaotanud vaid ühe kohtumise.