Real purustas rekordi, Alonsolt imeline väravasööt

Xabi Alonso
Xabi Alonso Foto: SCANPIX

Hispaania jalgpalli karikavõistluste veerandfinaali teises kohtumises alistas Madridi Real koduväljakul Espanyoli 1:0 ning liikus kogutulemusega 2:0 edasi poolfinaali.

Mängu ainsa värava lõi 7. mänguminutil Jese Rodriguez, kui Xabi Alonso suurepärase söödu elegantselt Espanyoli võrkku saatis. Kuigi teisel poolajal domineeris Real kindlalt mängu ning omad võimalused olid ka külalismeeskonnal, siis väravatearvet kumbki pool suurendada ei suutnud ning Real liikus edasi poolfinaali, kus neid ootab suure tõenäosusega ees Real Sociedad, vahendab Soccernet.ee.

Tänase mänguga purustas pealinna meeskond ka järjekordse rekordi, nimelt on 2014. aastal võidetud kõik 9 kohtumist nii, et endale ei ole veel lastud lüüa mitte ühtegi väravat, mis on klubi ajaloo rekord.