Kangurilt hooaja parim mäng, Milanole Euroliigas ülitähtis võit

Kristjan Kangur (nr. 14) kohtumises Fenerbahce vastu.
Kristjan Kangur (nr. 14) kohtumises Fenerbahce vastu. Foto: SCANPIX

Korvpalli Euroliigas teenis väga olulise võidu Kristjan Kanguri koduklubi Milano Emporio Armani, kes alistas E-vahegrupi kohtumises koduväljakul 90:85 Istanbuli Fenerbahce Ülkeri.

Milano võidus oli suur roll ka Kanguril, kes sai mänguaega 28 ja pool minutit ning viskas selle aja jooksul 12 punkti (kaugvisked 4st 4), võttis ühe lauapalli ja andis kaaslastele kaks resultatiivset söötu. Kohtumise lõpus langes Kangur viie veaga pingile. Tegemist on Kanguri tänavuse hooaja parima mänguga Euroliigas.

Senise nelja kohtumisega oli Kangur Euroliigas kokku visanud üheksa punkti, skoori tegi ta vaid alagrupiturniiri viimases voorus Strasbourgi vastu.

Milano edukamad olid täna Daniel Hackett 17 ja Curtis Jerrells 15 silmaga. Kaotajatele tõi Leedu koondise staar Linas Kleiza 26 punkti.

Milanol on nüüd E-vahegrupis kirjas kolm võitu ja kaks kaotust. Fenerbahce jaoks oli see aga ühe võidu kõrval neljandaks kaotuseks. Milano jagab vahegrupis kolmandat kohta, Fenerbahce on viimane ehk kaheksas.

79:76 38 minutit mängitud

74:70 Fenerbahce on tulnud taas lähemale, 35 minutit mängitud. Kangur on mänginud 26 minutit ja visanud üheksa punkti

64:53 27 minutit mängitud

60:47 Milano suurendab eduseisu, 25 minutit mängitud. Kangur on väljakul viibinud 18 minutit ja tema arvel on üheksa punkti ja üks lauapall

49:40 Milano on asunud poolajaks juhtima. Kangur on väljakul viibinud 13 minutit ja tema arvel on kolm punkti

36:36 Milano on jõudnud viigini, 16 minutit mängitud. Kangur on viibinud väljakul üheksa minutit ja tema arvel on kolm punkti

26:29 Milano tuleb lähemale, 13 minutit mängitud. Kangur on viibinud väljakul kuus minutit, kuid punktiarve on veel avamata

18:25 esimene veerandaeg läbi

10:18 Fenerbahce juhib endiselt, 6 minutit mängitud, ka Kangur on väljakule pääsenud

4:5 Fenerbahce asub juhtima, 2 minutit mängitud

Kohtumine on alanud, Kangur alustab kohtumist vahetusmängijate pingilt

Milanol on E-vahegrupis kirjas kaks võitu ja kaks kaotust, Fenerbahcel aga üks võit ja kolm kaotust.

Kohtumine algab Milano koduväljakul Eesti aja järgi kell 21.30.