Manchester United kaotas Stoke Cityle, Tottenham kaotas punkte

Manchester Unitedi peatreer David Moyes pärast kaotust Stoke Cityle
Manchester Unitedi peatreer David Moyes pärast kaotust Stoke Cityle Foto: SCANPIX

Inglismaa kõrgliigas sai selle hooaja kaheksanda kaotuse tiitlikaitsja Manchester United, kes jäi võõral väljakul 1:2 alla Stoke Cityle. Tottenham viigistas samal ajal Hull Cityga.

Manchester Unitedi algkoosseisus alustasid täna nii Juan Mata, Robin van Persie kui ka Wayne Rooney, kuid sellest ei olnud piisanud võiduks või viigiks. Stoke läks mängu juhtima 38. minutil, kui täpne oli Charlie Adam. Teise poolaja teisel minutil Robin van Persie küll viigistas, kuid lõppskoori tõi tabloole taas Adam.

Tottenham Hotspurs viigistas samal ajal Hull Cityga 1:1. Shane Long viis Hulli 12. minutil küll juhtima, kuid Paulinho värav teise poolaja keskel viigistas seisu.