Videod: Zenjov püsis sõprusmängudes väravasoonel

Sergei Zenjov
Sergei Zenjov Foto: SCANPIX

Eesti jalgpallikoondise ja Lvivi Karpatõ ründaja Sergei Zenjov tegi skoori kahes järjestikuses sõprusmängus, mis peeti neljapäeval ja laupäeval, vahendab soccernet.ee.

Mõlemas kohtumises piisas Zenjovile värava löömiseks ühest poolajast. Neist esimeses tegi ta kaasa esimese ja teises teise poolaja.

Kiievi Arsenali vastu saatis Eesti koondise ründaja pealöögi ristnurka vahetult enne poolajavilet, tehes seisuks 3:1. Lõpuks Karpatõ võitis 6:1. Eilses mängus Poola kõrgliigaklubi Chorzowi Ruchi vastu sahistas Zenjov 79. minutil, vormistades 2:0 võidu.

Esimeses videos näeb Zenjovi väravat alates 1.15 ja teises alates 2.19.