Pärnu kaotas Balti liigas võõrsil Ventspilsile

Mariel Gregor
Pärnu ja Rapla kohtumine.
Pärnu ja Rapla kohtumine. Foto: Urmas Luik / Pärnu Postimees

Korvpalli Balti liigas kaotas Korvpalliklubi Pärnu Läti võõrsil klubile BK Ventspils 69:88. Ventspils haaras mänguohjad kohe esimestest minutitest enda kätte, juhtides esimese veerandaja lõpuks 34:15 ja võites poolaja 56:29.

Pärnu resultatiivseim oli 4 kaugviset 100%-liselt tabanud ja 14 punkti visanud Taavi Hämarsalu. Vladzimir Krysevich ning Elgar Tamsalu lisasid mõlemad 13 silma.

Ventspilsi suurim korvikütt oli Harvey Jeray Grant 18 punktiga. Martins Laksa toetas teda 13, Artjoms Butjankovs ja Janis Timma 11 ning Lorenzo Williams 10 silmaga.

Pärnu on Balti liigas 10 kaotuse ja ühe võiduga B-alagrupis viimasel kohal.