Liivak ja Napoli lõpetasid turniiri purustustööga

Frank Liivak.
Frank Liivak. Foto: jalgpall.ee

Viareggio karika viimases grupimängus alistas Eesti jalgpalli noortekoondislase Frank Liivaku koduklubi Napoli U-19 meeskond APIA Leichhardti eakaaslased lausa 6:0.

Frank Liivaku koduklubi asus 17. minutil juhtima ja 1:0 seisul poolaeg ka lõpetati. Eesti noortekoondislane alustas kohtumist pingilt, kuid vahetati sisse teisel poolajal, kui Napoli hakkas korraldama purustustööd. Nimelt viimasel kolmveerandtunnil pidi Leichhardti puurivaht viiel korral palli seljatagant välja noppima. Tabelisse läks lõppseisuks 6:0, vahendas Soccernet.ee.

Kaks esimeses mängus saadud kaotust Anderlechtile ja Palermole tähendab, et noored lõpetavad grupis kolmandana.