Baltal jäi MM-normist napilt puudu, Iljuštšenkole kindel võit

Tartus toimunud 2. Martin Kutmani mälestusvõistlustel võitis naiste 60 m jooksu Ksenija Balta, kelle võiduajaks oli 7,46. See tähendab, et märtsis toimuva sise MMi normist jäi puudu 14 sajandikku.

Eeljooksus jooksis Balta välja aja 7,48, millega kordas hooaja tippmarki. Finaalis jäi aga tulemuse parandus ootamatult väikseks.  «7,48 tuli tegelikult kergelt. Finaalis olen pettunud. Eesmärk oli joosta kindlasti alla 7,40,» rääkis Balta pärast võistlust.

Naiste kõrgushüppes võttis võidu Martin Kutmani kuulsaim õpilane Anna Iljuštšenko, kelle võidutulemuseks jäi 1.91. Kõik kolm katset kõrgusel 1.95 olid lootustandvad, kuid latt tuli siiski maha. Teise koha sai 1.88 ületanud Grete Udras.