Sulgpallinaised kaotasid Ukrainale

Karoliine Hõim.
Karoliine Hõim. Foto: Margus Ansu

Baselis toimuvatel sulgpalli Euroopa võistkondlikel meistrivõistlustel pidi Eesti naiskond peale eilselt võitu Soome üle vastu võtma kaotuse 0:5 Ukrainalt.

Esimeses naisüksikus mängis kaks tasavägist geimi Laura Vana, kuid olles veel teises geimis ees 19:17 leidis maailmas 63. kohal paiknev vastane vajalikud käigud, et lõpp enda kasuks pöörata, vahendab sulgpalliliit pressiteate vahendusel.

Teiste naisnumbrite duellis pidas Karoliine Hõim maha tasavägise lahingu, kuid pidi otsustavas geimis 21:23 tunnistama vastase paremust. Kolmandate numbrite mängus kaotas noor Kristin Kuuba 12:21 20:22.

Naispaarid sarnaselt üksikmängudele olid samuti tasavägised. Kristin Kuuba ja Helina Rüütel võitlesid välja geimivõidu, aga pidid lõpuks vastaste paremust tunnistama. Sale-Liis Teesalu ja Kati-Kreet Marran olid lähedal geimivõidule, kuid viimaseid punkte mängisid vastased kindlamalt.

Homme peavad Eesti naised võistluste viimase kohtumise Walesiga.