Saksamaa karikavõistlustel sündis suurüllatus

Kaiserslauterni meeskond võiduväravat tähistamas
Kaiserslauterni meeskond võiduväravat tähistamas Foto: SCANPIX

Saksamaa jalgpalli karikavõistlustel on selgunud kõik poolfinalistid. Eile kindlustasid koha nelja parema hulgas Wolfsburg, Kaiserslautern ja Müncheni Bayern. Varasemalt oli poolfinaali jõudnud Dortmundi Borussia.

Suurüllatuse pakkus tugevuselt teises liigas palliv Kaiserslautern, kes alistas võõral väljakul 1:0 Leverkuseni Bayeri. Väravateta lõppenud normaalaja järel lõi mängu ainsa värava norrakas Ruben Jenssen kohtumise 114. minutil.

Müncheni Bayern ei andnud veerandfinaalis Hamburgile mingit võimalust. Võõral väljakult võtsid tiitlikaitsjad kindla 5:0 võidu. Kolm väravat sai kirja Mario Mandžukic, ühe tabamuse lisasid Arjen Robben ja Dante.

Wolfsburg alistas võõrsil Hoffenheimi 3:2. Dortmund oli teisipäeval 1:0 üle Frankfurdist.