Kangur ja Milano ei saanud heas hoos Barcelona vastu

Kristjan Kangur.
Kristjan Kangur. Foto: SCANPIX

Korvpalli Euroliigas kohtusid täna Eesti koondislase Kristjan Kanguri koduklubi Milano Emporio Armani ning Hispaania suurklubi Barcelona. Vahegrupis täiseduga jätkav Barcelona võttis oma kuuenda võidu, alistades Milano meeskonna 80:70.

Milano parimana viskas Keith Langford 18 punkti, Kangur nelja ja poole mänguminutiga skoori ei teinud. Barcelona resultatiivseimaks oli 17 silmaga Brad Oleson.

Barcelonal on kuuest kohtumisest kuus võitu, Milano arvel on pärast tänast kolm võitu ja kolm kaotust.

Mängu käik (Barcelona - Milano):

Kohtumine Barcelona ja Milano vahel on alanud.

8:10

Mängitud on kuus minutit ja külalised Milanost on saanud kahe punktiga juhtima.

10:13

Esimest veerandaega nüüdseks mängitud kaheksa minutit, Milano kolme punktiga peal.

12:15

Milano võidab avaveerandi 12:15, Kangur platsil pole käinud.

16:19

Teisel veerandajal on seis hetkel 4.4 viigis, kodumeeskond on 16:19 taga.

25:25

14 minutit mängitud ja seis viigis.

28:25

15 minutit läbi ja Barcelona on läinud omakorda juhtima.

28:25

Kangur on ka vahepeal väljakul käinud ja teeninud mänguaega 3.45, punkte eestlane ei visanud.

30:28

16 minutit läbi.

32:34

18 minuti järel on Milano saanud taas kahe punktiga juhtima.

35:37

Avapoolaeg on lõppenud, Milano juhib kahe punktiga.

35:37

Kangurile jagus esimesel kahekümnel minutil mänguaega 4.27, ühtegi statistilist näitajat eestlane kirja ei saanud.

35:37

Teine poolaeg on alanud.

41:46

Kolmandat veerandaega on mängitud viis minutit, Kanguri koduklubi on viie punktiga juhtimas.

43:48

26 mänguminuti järel püsib Milano edu viiepunktilisena.

43:48

Kangur teisel poolajal seni väljakul pole käinud.

47:50

Kolmanda veerandaja lõpuni on jäänud kaks minutit.

49:52

Kolmas veerandaeg on lõppenud.

49:52

Kangur kolmandal veerandajal platsil ei käinud.

58:54

Kodumeeskond alustab viimast veerandaega jõuliselt ja saab pärast kahte mänguminutit juhtima.

58:57

Langordi kolmene vähendab vahet.

62:60

Kohtumise lõpuni jääb kuus minutit.

68:62

Kohtumise lõpuni jääb veidi rohkem kui neli minutit, Barcelona on väikese edu sisse mänginud.

70:65

Kohtumise lõpuni kaks ja pool minutit, Milano endiselt tagaajaja rollis.

76:68

Olesoni ja Nachbari kolmesed suurendavad vahet.

76:68

Mängu lõpuni 1.16.

78:70

Käimas on kohtumise viimane minut.

80:70

Kõlab lõpuvile, Barcelona võtab kümnepunktilise võidu.

Barcelona on E-vahegrupis seni kogunud viiest mängust viis võitu, Milano arvel on kolm võitu ja kaks kaotust.