Ibrahimovic aitas PSG kindla võiduni

Zlatan Ibrahimovic.
Zlatan Ibrahimovic. Foto: SCANPIX

Prantsusmaa jalgpalli meistrivõistluste eilses mängus alistas liiga liider Pariisi Saint-Germain kindlalt 3:0 tabeli viimaste hulka kuuluva Valenciennesi meeskonna.

PSG läks kohtumist juhtima 18. minutil, kui täpne oli Ezequiel Lavezzi, meeskonna staar Zlatan Ibrahimovic  lisas 50. mänguminutil teise värava ja lõppskoori aitas vormistada Gary Kagelmacher, kes sai 52. minutil Valenciennesi meeskonna mehena kirja omavärava.

PSG-l on liiga liidrina koos 58 punkti, teisel kohal olev Monaco jääb maha kaheksa punktiga.