Manchester Cityle kaotanud Chelsea langes karikasarjast

Manchester City mängijad väravat tähistamas
Manchester City mängijad väravat tähistamas Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpalli karikavõistluste kaheksandikfinaalis toimus esimene gigantide duell - Manchester City ja Chelsea vahelises duellis jäi 2:0 peale kodus mänginud City.

City alustas mängu hoopis paremini kui hiljutises liigamängus sama oponendi vastu. Surve kandis vilja 17. minutil, kui David Silva ja Edin Džeko suurepärase eeltöö järel oli täpne Stevan Jovetic, vahendab Soccernet.ee.

Avapoolajal kindlasti edu väärinud City kasvatas eduseisu 67. minutil, kui Silva hea söödu realiseeris väravaks pärast pikka vigastuspausi taas platsile pääsenud Samir Nasri.

Varasemalt pääsesid laupäeval veerandfinaali Sunderland ning Wigan Athletic. Halbade ilmastikutingimuste tõttu lükati edasi Sheffield Wednesday ning Charlton Athleticu vaheline kohtumine.