Eesti rattur sai Prantsusmaal toimunud ühepäevasõidul teise koha

Martin Laas
Martin Laas Foto: Joanthan Rosenbrier/Rattaprofid

Rattur Martin Laas (Team Pro Immo Nicolas Roux) saavutas eile Lõuna-Prantsusmaal peetud ühepäevasõidul Grand Prix de Carcès-Souvenir Jacques Dalmasso teise koha ning näitas sellega, et on värskelt alanud hooajaks igati valmis. Sõidu võitis Anthony Maldonado (AVC Aix-en-Provence).

132,3 kilomeetrise võidusõidu võitja otsustati vastumäge grupifinišis ning tartlasel jäi võidust puudu natuke enam kui pool ratta pikkust, vahendab rattaprofid.ee.

Võidusõidust oli osa võtmas mitmed Prantsusmaa tippamatöör meeskonnad ning Martin Laasi poolt saavutatud teine koht on sõitjale endale kindlasti ennesekindlust süstiv.

Laasi meeskonnakaaslane Endrik Puntso, kes oli pikka aega jooksikute grupis, sai finišis 96. koha.