Tartu alistas Jelgava taas 3:2 ja jõudis finaalturniirile

Tartu Bigbank meeskond.
Tartu Bigbank meeskond. Foto: Margus Ansu

Võrkpalli meeste Eesti-Läti ühisliigas oli täna kavas veerandfinaalkohtumine, kus kohtusid Tartu Bigbank ja Jelgava Biolars. Sarnaselt seeria esimesele mängule, said tartlased 3:2 võidu ning tagasid seega pääsu tuleval nädalavahetusel Kuressaares peetavale finaalturniirile. Postimees vahendas kohtumisest otsepilti, mis on järelvaadatav.

Edasipääsu tagas ka Tallinna Selver, saades TTÜst kahel korral jagu 3:1. Rakvere Võrkpalliklubi pidi aga tunnistama RTU/Robezsardze 3:1 paremust, sama skooriga kaotati ka avamäng ja seega jõudis finaalturniirile RTU.

Tartu pidi veerandfinaali avamängus nägema võõrsil rohkelt vaeva, et Läti meeskond alistada. Lõpuks võeti napp 3:2 võit (21, -27, 22, -19, 9). Kui Tartu klubi täna kaotab, ootab ees kolmas kohtumine.