FC Barcelona sai üllatuskaotuse, Real tabeliliidriks

Pettunud FC Barcelona ründestaar Lionel Messi.
Pettunud FC Barcelona ründestaar Lionel Messi. Foto: SCANPIX

Hispaania jalgpallimeistrivõistlustel pidi täna kaotuse vastu võtma FC Barcelona, kes jäi võõrsil 1:3 alla Real Sociedadile.

Sociedad asus kohtumist 32. minutil Alex Songi omaväravast juhtima. 36. minutil suutis Lionel Messi küll kohtumise seisu viigistada, kuid teisel poolajal said võõrustajate poolel tabamuse kirja Antoine Griezmann ning David Zurutuza ja Sociedad teenis 3:1 võidu.

Kuna Madridi Real oli täna võidukas, siis turniiritabelis on Real nüüd 63 punktiga esikohal. Barcelona on 60 silmaga aga teine. 60 punkti on koos ka Madridi Atleticol, kes homme kohtub Osasunaga.