Pettunud Northug: see ei olnud minu olümpia

Petter Northug.
Petter Northug. Foto: SCANPIX

Norra suusatäht Petter Northug lõpetas pettumuse valmistanud Sotši olümpia 18. kohaga 50 km maratonisõidus.

«Ei olnud minu olümpia. Sama probleem, mis 30 km distantsil (suusavahetusega sõidus) - olin viimasel tõusul liiga väsinud. Püüdsin ja püüdsin, aga sellest täna ei piisanud,» vahendas Northugi ETV-le antud intervjuud ERR Sport.

Northug ei võitnud Sotšist mitte ühtegi medalit ja tema parimaks kohaks jäi neljas koht: sellel positsioonil lõpetas ta meeste sprindisõidu veerandfinaali, meeste 4x10 km teatesõidu ning meeskondliku sprindi finaali.