Rock lõpetas eurosarja alagrupimängud võiduga

Esimeses omavahelises mängus alistas Tartu Rock (valgetes särkides) Gaz Metan Mediase (mustades särkides särkides) tulemusega 97:67. Pildil Janar Talts. Foto: Margus Ansu

Tartu Rocki korvpallimeeskond pidas täna EuroChallenge'i sarjas viimase alagrupikohtumise, kui võõrsil alistati Rumeenia klubi Gaz Metan Medias 90:66. Peatreener Gert Kullamäe kasutas palju vahetusmängijaid, et põhimeestele eesootava tiheda mängugraafiku tõttu veidi puhkust võimaldada. Resultatiivseimaks kerkisid võrdselt 15 punktiga Valmo Kriisa ja Joosep Toome, kõik väljakul käinud mehed said ka käe valgeks. Mediase kasuks viskas Radomir Marojevic 17 silma.

Rock saab juba täna õhtul teada ka oma veerandfinaalivastase.

Mängu käik (Medias - Rock):

Mäng on iga hetk algamas. Rocki algviisik: Kurbas, Meister, Eichfuss, Dilys, Peciukevicius

25:25

Seisuga 21:20 lõppenud avaveerandi järel edeneb teisel veerandajal mäng võrdsete heitlusena.

25:27

Toome paneb pealt, vastaste peatreener võtab aja maha.

39:34

Siis pääsevad rumeenlased juhtima 39:34, Rockil on täna probleeme kolmeste tabavusega

46:47

Kui veerandaega on mängitud kaks minutit, on Kriisa kolmesest ja vabavisetst Tartu üle pika aja juhtimas

54:68

Rock hoiab veerandaja lõpus ohje kindlalt enda käes ja juhib kolmanda veerandaja lõpuks 68:54.

54:68

Algas neljas veerandaeg!

61:71

Kui viimast vaatust on mängitud kaks minutit, on Bogavaci korvist vahe kümme silma

64:74

Meister tabab kaugviske ja Rock on jätkuvalt kümnega juhtimas, mängida viis minutit

64:85

Nüüd lähevad Rockil ka kaugvisked, kui lisaks Meistrile tabab kaks kolmest Kriisa ja ühe Doronin

66:90

Mäng on lõppenud! Ja Rock lõpetas alagrupi võidukalt. Rocki veerandfinaali vastane selgub täna õhtul.

Senistest mängudest nelja võidu kõrvale vaid ühe kaotuse saanud Rock on alagrupi võidu ja edasipääsu juba kindlustanud, Gaz Metan on aga kaotanud kõik senipeetud viis kohtumist. Esimese omavahelise mängu võitis Rock kodus suurelt 97:67.

Veerandfinaalidega tehakse algust märtsi alguses.