Real sai suure võidu Schalke üle, Chelsea ja Galatasaray viigistasid

Mariel Gregor
Madridi Reali ja Schalke kohtumine.
Madridi Reali ja Schalke kohtumine. Foto: SCANPIX

Jalgpalli Meistrite liigas peeti täna õhtul järjekordsed kaheksandikfinaalide avakohtumised, kui vastamisi läksid Istanbuli Galatasaray ja Londoni Chelsea ning FC Schalke ja Madridi Real.

Real võttis kindla 6:1 võidu, kui Hispaania poolel tegid kahel korral skoori Cristiano Ronaldo, Gareth Bale ja Karim Benzema. Schalke ainsa värava autoriks oli Klaas-Jan Huntelaar.

Chelsea ja Galatasaray kohtumine lõppes aga 1:1 viigiga. Fernando Torres viis Chelsea juba 9. minutil juhtima, ent Türgi klubi viigistas 65. minutil.

Mängude käigud:

Galatasaray- Chelsea 1:1

Kõlab lõpuvile ja mäng on lõppenud!

84. minut - Sneijederilt pealelöök, ent pall lendab üle värava.

74. minut - Galatasarayl järjekordne nurgalöök, ent Chelsea kaitsjad likvideerivad ohu.

68. minut - Torres läheb puhkama ja tema asemel tulb mängu Eto´o

65. minut - Taas nurgalöök Galatasarayle (kuues) ja lüüaksegi värav! Chedjou autoriks.

63. minut - Inan lööb pärast nurgalööki väravale ja tabab posti! Galatasray jätkab väga aktiivselt ja ründavalt.

61. minut - Kohtunik jagab mõlemale poole kollaseid kaarte - neli Chelsea mängijat on kollase saanud, Türgi klubi poolel saab karistada Inan.

52. mnut - seni ainsa värava autor Torresele taas hea võimalus, ent Galatasaray väravavaht Muslera tõrjub.

46. minut - Galatasaray vahetab - Semih Kaya tuleb Hakan Balta asemel mängu.

Teine poolaeg algas!

Avapoolaeg on lõppenud!

46. minut - nurgalöök ka Chelseale, ent väravat sellest ei sünni.

44. minut - Galatasarayl taas nurgalöök, kuid ei midagi ohtlikku. Galatasaray on mängimas väga ründavalt, samal ajal kui Chelsea loodab vaid kontratele.

42. minutil - pall on Chelsea väravas, ent see ei loe, sest väljakul oli korraga kaks palli. Terry saab kollase kaardi, sest tema süü tõttu visati teine pall väljakule.

40. minut - Galatasaray teenib teise nurgalöögi, kuid see lõpeb hoopis Chelsea kontrarünnakuga. Väravani ei jõua siiski nemadki.

32. minut - Nurgalöök Sneijderilt, ent midagi ohtlikku sellest ei sünni.

30. minut - Hajrovic lööb peale, ent Chelsea väravavaht Cech on kindel ja püüab palli.

20. minut - Chelsea kontrollib mängu, Lampardil hea väravavõimalus, ent skoor siiski veel ei muutu.

9. minut - Chelsea skoorib ja saab võõrsil juhtima! Torres saab vasakult äärelt hea söödu otse värava ette ja Hispaania koondislane ei eksi.

Schalke 04 - Madridi Real 1:6

Mäng on lõppenud!

91. minut - Huntelaar lööb Schalke auvärava.

89. minut - Ronaldo jõuab siiski veelkord sihini ja viib Reali lõpu eel 6:0 juhtima.

81. minut - Ronaldol veel hea võimalus teine värav lüüa, ent Fährmann tõrjub.

73. minut - Real vahetab llarramendi siise, Xabi Alonso puhkama. Äsja vahetas ka Schalke - Obasi sisse, Farfán puhkama.

69. minut - Bale suurendab Reali eduseisu veelgi, lüües oma teise värava.

57. minut - Reali neljas värav! Autoriks Benzema.

52. minut - Bale leiab hea sööduga Ronaldo, kes viib Reali juba 3:0 juhtima! See on Ronaldo 60. värav Meistrite liigas. Rohkem on suutnud vaid Raúl González (71) ja Lionel Messi (66).

47. minut - pealelöök Boatengilt, ent Casillas kontrollib olukorda ja tõrjub.

Esimene poolaeg on lõppenud!

45. minut Ronaldo, Benzema ja Di Maria said veel vastaste puurilukku proovile panna, ent rohkem väravaid ei ole löödud.

38. minut - nuraglöök Realile. Ronaldo pääseb taas vastaste väravat ohustama, ent Fährmann tõrjub.

21. minut - Gareth Bale viib Hispaania suurklubi 2:0 juhtima. Järgmiste minutite jooksul on Madridil veel mitu head võimalust.

14. minut - Kiirelt hea vastuvõimalus Schalkele, aga Reali puurivaht Casillas tõrjub ja päästab oma meeskonna.

13. minut - Benzema skoorib ja viib külalised juhtima! Bale teeb ilusa eeltöö ära, söödab Ronaldole ning Portugali koondislane annab efektse söödu Benzemale, kes palli kindlalt sisse lööb.

4. minut - Real on juba kahel korral saanud hea võimaluse, aga mõlemal korral on kohtunik vilistanud Hispaania klubi meestele suluseisu.

Enne mänge:

Eile teenis mõneti üllatuslikult koduväljakul võidu Olympiakos, saades 2:0 jagu Manchester Unitedist. See oli klubi ajaloos esimeseks võiduks ManU üle.

Teises eilses mängus alistas Dortmundi Borussia 4:2 Peterburi Zeniidi.