Morozovi koduklubi jõudis Ungari karikavõistlustel järgmisesse ringi

Jalgpallid.
Jalgpallid. Foto: Postimees

Eesti jalgpallikoondislase Igor Morozovi koduklubi Debreceni VSC võõrustas Ungari karikavõistluste kaheksandikfinaali korduskohtumises Györi ETO-d ja pääses kokkuvõttes edasi seisuga 4:3.

Avamängu võitis kodus mänginud Györ seisuga 2:1. Korduskohtumise esimene poolaeg kulges väravateta, aga enne poolaja lõppu jäi endine Tarmo Kingi ja Jarmo Ahjupera koduklubi väljakule kümnekesi, vahendas Soccernet.ee.

Teise poolaja alguses suutis Debrecen 2:0 ette minna, kuid Györ suutis kokkuvõttes seisu penaltist viigistada. 88. minutil lõi kodumeeskond aga ka kolmanda ja kindlustas pääsu veerandfinaali. Igor Morozov mängib homme Eesti koondise eest ja seetõttu kaasa ei teinud.