Kalev/Cramo ei jätnud koduliigas Raplale vähimatki võimalust

Vlad Moldoveanu (palliga).
Vlad Moldoveanu (palliga). Foto: Liis Treimann

Korvpalli Eesti meistriliigas alistas Kalev/Cramo kodusaalis 81:50 Rapla Tyco meeskonna.

Jõudude vahekord tehti selgeks juba esimese veerandajaga, kui Kalev lubas Raplal visata vaid seitse punkti. Poolajaks kasvatati aga eduseis 22 punktile. Kolmanda veerandaja võitis kaheksa punktiga Rapla, kuid viimasel hoidis Kalev vastased taas seitsme punkti peal. Kalevlaste võitu ei vääranud ka see, et kolmepunktijoone tagant tabati 21 viskest vaid kolm.

Võitjate parim oli 17 punkti ja 13 lauapalliga Vlad Moldoveanu, Kristjan Makke tõi 12, Kristjan Kitsing 11 ja Devin Gibson 10 punkti. Rapla resultatiivseim oli 9 punktiga Kristjan Voolaid, nii Oliver Metsalu kui ka Ziga Fifolti arvele jäi 8 punkti.

Kalev/Cramo on 20 võidu ja kahe kaotusega turniiritabelis teisel kohal, Rapla hoiab seitsme võidu ja 17 kaotusega seitsmendat positsiooni.