Ojamaa koduklubi sai fännide tõttu tehnilise kaotuse

Varssavi Legia mängijad.
Varssavi Legia mängijad. Foto: SCANPIX

Pühapäeval toimunud Eesti jalgpallikoondislase Henrik Ojamaa koduklubi Varssavi Legia ja Bialystoki Jagiellonia vaheline kohtumine, mis katkestati fännide kaklemise tõttu, sai lahendi - Legiale määrati 0:3 tehniline kaotus.

Mäng katkestati esimese poolaja järel, kuna tribüünidel läksid kaklema meeskondade fännid. Ojamaa alustas mängu küll algkoosseisus, kuid paraku vahetati juba 35. minutil vigastuse tõttu välja, vahendas Soccernet.ee.

Vaatamata määratud kaotusele jätkab Legia pärast 24 vooru 49 punktiga tabeliliidrina, edestades teisel kohal asuvat endist Sergei Pareiko koduklubi Krakovi Wislat 5 punktiga.