Chelsea purustas koduväljakul linnarivaali Tottenhami

Demba Ba lõi Chelsea kasuks kaks hilist väravat
Demba Ba lõi Chelsea kasuks kaks hilist väravat Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpalli meistriliigas kindlustas Londoni Chelsea liidripositsiooni, kuna koduväljakul mängiti suurelt 4:0 üle linnarivaal Tottenham.

Väravateta lõppenud avapoolaja järel viis Samuel Eto’o Schelsea 56. minutil juhtima. Kolm minutit hiljem kui Tottenham vähemusse, kuna punase kaardi sai Younes Kaboul. Seejärel realisseris Eden Hazard penalti ning kohtumise viimasel kahel minutil oli täpne Demba Ba.

Liigatabelis on Chelsea hetkel 66 punktiga liider. Mängu vähem pidanud Liverpool ja Arsenal on kogunud 59 punkit. Chelseaga samale pulgale võib tõusta kolm mängu vähem pidanud Manchester City, kes on 57 punktiga neljas.