Tammeka kaotas suurelt kümnemehelisele Infonetile

Infoneti (mustas) mängijad kohtumises Levadia vastu
Infoneti (mustas) mängijad kohtumises Levadia vastu Foto: Toomas Huik

Jalgpalli Eesti meistrivõistlustel tegi hooaja esimese mängu Tartu Tammeka meeskond, kui Tallinnas jäädi kuivalt 0:3 alla Infonetile.

Infonet läks mängu juhtima juba neljandal minutil , kui täpne oli Maksim Lipin. 25. minutil tekkis Tammekale suurepärane võimalus mäng oma kasuks kallutada, kuna peakohtunik Ainar Kuusk näitas punast kaarti Infoneti noorele väravavahile Matvei Igonenile. Vaatamata sellele oli just Infonet see, kes poolaja viimasel minutil Kouadio väravast eduseisu kahekordistas.

Ka teisel poolajal ei õnnestunud tartlastel mängu muutust tuua ning lõppskoori vormistas hoopis Infoneti mängumees Eduard Golovljov 85. minutil.

Infonet on kahe vooru järel liigatabelis kuue punktiga teisel kohal. Sama palju punkte on ka liidril FC Floral, kuid parem väravate vahe annab neile parema tabelirea.